brand: "mfeel"
price: "₨16466"
currency: LKR
in_stock: false
category: "Wireless Phone Accessory"
store_origin: LK
region: Sri Lanka
---
**Brand:** mfeel
**Price:** ₨16466
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **How much does it cost?** ₨16466 with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- mfeel enthusiasts
## Why This Product
- Trusted mfeel brand quality
## Description
1.Support full frequency range: 87.5-108 MHz, support AUX in-out 2. 1.44inch screen, display the name of music and caller ID. 3. Support A2DP, Can play the mobile music automatically once connect by Bluetooth. 4. Will connect and pair automatically once power on. 5. Support TF card, and MP3/WMA/FLAC format. 6. Come with car charger, output 5V-2.1A, can charge the device in any time. 7. Support Bluetooth hands-free calling, built-in microphone, can make a call safety and conveniently. 8. Plug it into car cigarette lighter, when start the car, it will display the current car battery voltage, and monitor your car battery in any time. 9.WHAT'S MORE。18 MONTHS of quality assurance, worry-free after-sale replacement